Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X

KOLEJNE WOLONTARYJNE DZIAŁANIE NA RZECZ PODOPIECZNYCH DPS-U

2017-10-19

Nasza współpraca z Domem Pomocy Społecznej im. św. Notburgi w Raciborzu, który prowadzą SS. Maryji Niepolkalanej w Raciborzu trwa w najlepsze.


Tym razem zostaliśmy poproszeni o pomoc w odnowieniu altanki ogrodowej na terenie DPS-u.Nasze prace polegały na usunięciu starych powłok malarskich, wyszlifowaniu powierzchni i nałożeniu nowej farby. Prace to może nieskomplikowane, ale wymagające od wychowanków cierpliwości i precyzji.
Mamy nadzieję, że i tym razem nasza praca przyniesie podopiecznym DPS-u mnóstwo radości i przyjemności z wypoczynku w pieknej, wyremontowanej altanie.
Podziękowanie dla pana wychowawcy Grzegorza Dobrzańskiego, który od początku zaangażowany jest we współpracę z siostrami zakonnymi oraz dla wychowanków:Piotrka, Patryka, Łukasza, Mateusza, Michała i Konrada.Powrót

Aktualności

W KRAINIE WILKA I RYSIA
W KRAINIE WILKA I RYSIA

Wiosna to dla nas tradycyjny czas wolontariatu w Bieszczadzkim Parku Narodowym. To już 5 lat, jak odwiedzamy ten przepiękny region, by pracować na rzecz bezpieczeństwa turystów i własnej dumy.

8 / 06 / 2018
+ czytaj więcej
archiwum aktualności